O Nas

"POMAGAJ INNYM W ROZWOJU I CZYŃ Z TEGO NAJWIĘKSZĄ RADOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA" Alan Loy McGinnis

image (51)

Zapisz

Zapisz

Katarzyna Wójcik | Assum Mokotów

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie,  socjoterapeutą i psychoterapeutą dorosłych i młodzieży.

Pracuję z osobami, które borykają się z kryzysami życiowymi, trudnościami emocjonalnymi, depresją czy lękiem. Prowadzę również konsultacje dla osób, które dążą do samorozwoju i głębszej analizy własnej osoby - diagnostyka osobowości, inteligencji za pomocą testów.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych m.in. psychodynamicznego leczenia narcystycznych zaburzeń osobowości, , pracą z ofiarami traumy złożonej, systemowe interwencje rodzinne, zaburzenia lękowe u młodzieży, interwencje w sytuacjach nagłych - próby samobójcze, epizody psychotyczne oraz wielu innych.

Ukończyłam szkolenia w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej i 2 -letnim Studium Socjoterapi i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego (PTPd).

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem psychodynamicznej psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. Na co dzień pracuję jako psycholog w jednym z warszawskich liceów. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (m.in.wychowawca i psycholog w domu dziecka; psycholog w szkołach podstawowych) oraz w pracy z osobami dorosłymi ( m.in. socjoterapeuta rodziców wychowanków domu dziecka; odbyłam również staż w szpitalu psychiatrycznym"Drewnica" w Ząbkach na oddziale psychiatrii ogólnej).

Pracuję pod regularną superwizją.

Moja praca jest moją pasją, dlatego stale się dokształcam - aktualnie doskonalę swoje kompetencje w Laboratorium Psychoedukacji,  gdzie uczęszczając do Szkoły Psychoterapii Par czerpię wiedzę z zajęć z tak znakomitymi psychologami jak prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro, Justyna Dąbrowska, Zofia Milska-Wrzosińska, Alina Naporowska czy Rafał Bornus.

W połowie roku 2019 uczestniczyłam w Grupie Otwarcia - intensywnym doświadczeniu grupowym o charakterze interpersonalnym, którego organizatorem od 1978 roku jest Laboratorium Psychoedukacji.

image (42)

Ewelina Stupka | Assum Mokotów

Jestem absolwentką resocjalizacji i profilaktyki społecznej,  psychoterapeutą i socjoterapeutą, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.

Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii  Psychodynamicznej w Krakowie uzyskując dyplom psychoterapeuty, dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w KCP, Studium Terapii Uzależnień dla specjalistów psychoterapii realizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP oraz studia podyplomowe z seksuologii klinicznej.

Obecnie jestem w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).

Uczestniczyłam w szkoleniach  poświęconych m.in. interwencji kryzysowej wobec osób zagrożonych samobójstwem, problematyce wykorzystywania seksualnego dzieci, odbyłam  m. in. staż kliniczny w Tworkowskim szpitalu psychiatrycznym. Brałam udział w konferencjach poświęconych psychoterapii - psychodynamiczne leczenie zaburzeń  pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości, psychodynamiczne  leczenie narcystycznych zaburzeń osobowości.

Od 2012 r. prowadzę psychodynamiczną psychoterapię osób dorosłych.

Pracuję z osobami borykającymi się z problemami emocjonalnymi, depresją, lękiem, objawami psychosomatycznymi, będącymi w kryzysie życiowym, dążącymi do lepszego poznania i akceptacji  siebie. 

Pracuję pod regularną superwizją.

Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych  m.in. wg autorskiego programu.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy m.in. w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową pacjentów uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych (w tym pacjentów z tzw. podwójną diagnozą), osób współuzależnionych oraz pacjentów z syndromem DDA  i współwystępującymi zaburzeniami lękowymi, osobowości, zaburzeniami afektywnymi.

W pracy terapeutycznej dążę do poprawy codziennego funkcjonowania moich Pacjentów, lepszego rozmienia siebie, poznania źródeł swoich objawów, konfliktów wewnętrznych, co sprzyja większej świadomości własnych potrzeb oraz znajdywania sposobów na ich realizację by czerpać większe zadowolenie z poszczególnych obszarów życia.

Zapraszam osóby dorosłe, którym życie utrudniają :

 • lęki, bezsenność, natręctwa i kompulsje, objawy psychosomatyczne
 • zaburzenia osobowości
 • samotność, poczucie braku sensu życia, myśli samobójcze
 • zaburzenia afektywne - depresja, obniżony nastój
 • uzależnienie od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych

 

image (42)

Jacek Lange | Assum Mokotów

Lekarz, psychoterapeuta, dr. n. med.

Ukończyłem 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej i systemowej w Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz 2-letnie w Studium Psychoterapii Par i Rodzin. Oba szkolenia odbyły się w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, instytucji z ponad 40-letnim stażem w zakresie edukacji psychoterapeutów, atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne, korzystającej z dorobku integracyjnego takich podejść, jak: egzystencjalnego, humanistycznego, systemowego i poznawczo-behawioralnego, współpracującej z instytucjami i terapeutami w Europie i poza nią, m.in. Anna Freud National Centre for Children and Families w Londynie.

Przez 1,5 roku praktykowałem jako psychoterapeuta w oddziale ogólno-psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, a następnie przez 2 lata w poradni tegoż szpitala.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną pacjentów m.in. z problemami depresyjnymi, adaptacyjnymi, lękiem.

Prowadzę także psychoterapię par.

Pracuję pod regularną superwizją.

Zapraszam osoby dorosłe, którym życie utrudniają :

 • lęki, bezsenność, natręctwa i kompulsje, objawy psychosomatyczne
 • zaburzenia osobowości
 • samotność, poczucie braku sensu życia, myśli samobójcze
 • zaburzenia afektywne - depresja, obniżony nastój
 • uzależnienie od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych

image (42)

 

Anna Dubiel | Assum Bielany

Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku, socjoterapeutą i psychoterapeutą dorosłych, dzieci i młodzieży. Ukończyłam szkolenia w  4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej i 2 - letnim Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamiczny. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji dyplomu w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży oraz  socjoterapią dzieci i młodzieży.

Jestem autorką programu socjoterapeutycznego dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Ponadto posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i  warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych, które nabyłam podczas wieloletniej współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami opiekuńczo - wychowawczymi i edukacyjnymi.

Pracuję z osobami, które przeżywają szeroko pojęte problemy życiowe, trudności w życiu osobistym, w relacjach z innymi, sytuacje kryzysowe.

Prowadzę psychoterapię osób cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, ale również takich które dążą do samorozwoju i głębszego poznania siebie. Pracuję pod stałą superwizją.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych m.in. psychodynamicznego leczenia narcystycznych zaburzeń osobowości, terapii osób z ADHD, problematyką wykorzystywania seksualnego dzieci, pracą z ofiarami traumy złożonej i wielu innych.

image (42)

Karolina Wysocka-Kryszkiewicz

Dietetyką zajmuję się od 2004 roku. Ukończyłam Dietetykę w WSNS w Lublinie oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych z dietetyki sportowej, instruktorką sportu oraz trenerem personalnym.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka pracując z dziećmi z nadwaga i otyłością, a także chorobami dietozależnymi jak cukrzyca typu 2 i inne.

Od lat pracuję z pacjentami zmagającymi się z nadwagą i otyłością wynikającą ze złego żywienia, zaburzeń hormonalnych, chorób, a także z pacjentami z zaburzeniami żywienia (anoreksja, bulimia).

Przez ten czasu opracowałam autorski program walki z otyłością oparty na odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej oraz silnym wsparciu psychologa.

Specjalizuje się:

 •  diety odchudzające
 •  żywienie w nadwadze i otyłości
 •  żywienie kobiet w ciąży
 •  rozszerzanie diety dzieci po 6 miesiącu życiu
 •  żywienie dzieci 1-3 lata i dzieci starszych ( w tym zmiana nawyków żywieniowych)
 •  żywienie w cukrzycy typu 2
 •  żywienie w insulinooporności
 •  żywienie w PCOS (zespół policystycznych jajników)
 •  żywienie w zaburzeniach lipidowych (hipercholesterolemia)
 •  żywienie w nadciśnieniu tętniczym
 •  zaburzenia żywienia (anoreksja, bulimia, pregoreksja)
 •  żywienie w chorobach układu krążenia
 •  żywienie w okresie przed i po operacjach ortopedycznych (złamania, wydłużanie kończyn)
 •  żywienie w chorobach tarczycy (nadczynność, niedoczynność, Hashimoto)
 •  żywienie osób starszych

image (42)

23 lutego 2021 – Światowy Dzień Walki z Depresją. Trzeba mówić o chorobie.

We wtorek miał miejsce Światowy Dzień Walki z Depresją. Problemy psychiczne dotykają 8 mln Polaków – wynika z …

Co to jest przesilenie zimowe? Kiedy występuje i jak sobie z nim radzić?

Przesilenie zimowe to początek astronomicznej zimy. Wypada wówczas najkrótszy dzień w roku, który trwa około 7–8 …

Kiedy kobieta kocha siebie

Zrzuca matkę z tronu. Próbuje uwieść ojca. Odkrywa swoją siłę. Chce być z mężczyzną, choć nie jest jej potrzebny …