O Nas

"POMAGAJ INNYM W ROZWOJU I CZYŃ Z TEGO NAJWIĘKSZĄ RADOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA" Alan Loy McGinnis

image (51)

Zapisz

Zapisz

Katarzyna Wójcik | Assum Mokotów

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie,  socjoterapeutą i psychoterapeutą dorosłych i młodzieży.

Pracuję z osobami, które borykają się z kryzysami życiowymi, trudnościami emocjonalnymi, depresją czy lękiem. Prowadzę również konsultacje dla osób, które dążą do samorozwoju i głębszej analizy własnej osoby - diagnostyka osobowości, inteligencji za pomocą testów. Pracuję pod stałą superwizją.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych m.in. psychodynamicznego leczenia narcystycznych zaburzeń osobowości, , pracą z ofiarami traumy złożonej, systemowe interwencje rodzinne, zaburzenia lękowe u młodzieży, interwencje w sytuacjach nagłych - próby samobójcze, epizody psychotyczne oraz wielu innych.

Ukończyłam szkolenia w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej i 2 -letnim Studium Socjoterapi i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego (PTPd).

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem psychodynamicznej psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. Na co dzień pracuję jako psycholog w jednym z warszawskich liceów. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (m.in.wychowawca i psycholog w domu dziecka; psycholog w szkołach podstawowych) oraz w pracy z osobami dorosłymi ( m.in. socjoterapeuta rodziców wychowanków domu dziecka; odbyłam również staż w szpitalu psychiatrycznym"Drewnica" w Ząbkach na oddziale psychiatrii ogólnej).

Moja praca jest moją pasją, dlatego stale się dokształcam - aktualnie doskonalę swoje kompetencje w Laboratorium Psychoedukacji,  gdzie uczęszczając do Szkoły Psychoterapii Par czerpię wiedzę z zajęć z tak znakomitymi psychologami jak prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro, Justyna Dąbrowska, Zofia Milska-Wrzosińska, Alina Naporowska czy Rafał Bornus.

W połowie roku 2019 uczestniczyłam w Grupie Otwarcia - intensywnym doświadczeniu grupowym o charakterze interpersonalnym, którego organizatorem od 1978 roku jest Laboratorium Psychoedukacji.

image (42)

Anna Dubiel | Assum Bielany

Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku, socjoterapeutą i psychoterapeutą dorosłych, dzieci i młodzieży. Ukończyłam szkolenia w  4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej i 2 - letnim Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamiczny. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji dyplomu w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży oraz  socjoterapią dzieci i młodzieży.

Jestem autorką programu socjoterapeutycznego dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Ponadto posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i  warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych, które nabyłam podczas wieloletniej współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami opiekuńczo - wychowawczymi i edukacyjnymi.

Pracuję z osobami, które przeżywają szeroko pojęte problemy życiowe, trudności w życiu osobistym, w relacjach z innymi, sytuacje kryzysowe.

Prowadzę psychoterapię osób cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, ale również takich które dążą do samorozwoju i głębszego poznania siebie. Pracuję pod stałą superwizją.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych m.in. psychodynamicznego leczenia narcystycznych zaburzeń osobowości, terapii osób z ADHD, problematyką wykorzystywania seksualnego dzieci, pracą z ofiarami traumy złożonej i wielu innych.

image (42)

Karolina Wysocka-Kryszkiewicz

Dietetyką zajmuję się od 2004 roku. Ukończyłam Dietetykę w WSNS w Lublinie oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych z dietetyki sportowej, instruktorką sportu oraz trenerem personalnym.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka pracując z dziećmi z nadwaga i otyłością, a także chorobami dietozależnymi jak cukrzyca typu 2 i inne.

Od lat pracuję z pacjentami zmagającymi się z nadwagą i otyłością wynikającą ze złego żywienia, zaburzeń hormonalnych, chorób, a także z pacjentami z zaburzeniami żywienia (anoreksja, bulimia).

Przez ten czasu opracowałam autorski program walki z otyłością oparty na odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej oraz silnym wsparciu psychologa.

Specjalizuje się:

 •  diety odchudzające
 •  żywienie w nadwadze i otyłości
 •  żywienie kobiet w ciąży
 •  rozszerzanie diety dzieci po 6 miesiącu życiu
 •  żywienie dzieci 1-3 lata i dzieci starszych ( w tym zmiana nawyków żywieniowych)
 •  żywienie w cukrzycy typu 2
 •  żywienie w insulinooporności
 •  żywienie w PCOS (zespół policystycznych jajników)
 •  żywienie w zaburzeniach lipidowych (hipercholesterolemia)
 •  żywienie w nadciśnieniu tętniczym
 •  zaburzenia żywienia (anoreksja, bulimia, pregoreksja)
 •  żywienie w chorobach układu krążenia
 •  żywienie w okresie przed i po operacjach ortopedycznych (złamania, wydłużanie kończyn)
 •  żywienie w chorobach tarczycy (nadczynność, niedoczynność, Hashimoto)
 •  żywienie osób starszych

image (42)