Jestem absolwentką resocjalizacji i profilaktyki społecznej, psychoterapeutą i socjoterapeutą, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.
Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie uzyskując dyplom psychoterapeuty, dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w KCP, Studium Terapii Uzależnień dla specjalistów psychoterapii realizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP oraz studia podyplomowe z seksuologii klinicznej.
Obecnie jestem w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).
Uczestniczyłam w szkoleniach poświęconych m.in. interwencji kryzysowej wobec osób zagrożonych samobójstwem, problematyce wykorzystywania seksualnego dzieci, odbyłam m. in. staż kliniczny w Tworkowskim szpitalu psychiatrycznym. Brałam udział w konferencjach poświęconych psychoterapii – psychodynamiczne leczenie zaburzeń pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości, psychodynamiczne leczenie narcystycznych zaburzeń osobowości.
Od 2012 r. prowadzę psychodynamiczną psychoterapię osób dorosłych.
Pracuję z osobami borykającymi się z problemami emocjonalnymi, depresją, lękiem, objawami psychosomatycznymi, będącymi w kryzysie życiowym, dążącymi do lepszego poznania i akceptacji siebie.
Pracuję pod regularną superwizją.
Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych m.in. wg autorskiego programu.
Mam wieloletnie doświadczenie pracy m.in. w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową pacjentów uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych (w tym pacjentów z tzw. podwójną diagnozą), osób współuzależnionych oraz pacjentów z syndromem DDA i współwystępującymi zaburzeniami lękowymi, osobowości, zaburzeniami afektywnymi.
W pracy terapeutycznej dążę do poprawy codziennego funkcjonowania moich Pacjentów, lepszego rozmienia siebie, poznania źródeł swoich objawów, konfliktów wewnętrznych, co sprzyja większej świadomości własnych potrzeb oraz znajdywania sposobów na ich realizację by czerpać większe zadowolenie z poszczególnych obszarów życia.
Zapraszam osoby dorosłe, którym życie utrudniają :
- lęki, bezsenność, natręctwa i kompulsje, objawy psychosomatyczne
- zaburzenia osobowości
- samotność, poczucie braku sensu życia, myśli samobójcze
- zaburzenia afektywne – depresja, obniżony nastój
- uzależnienie od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych